Majoor Diopere

Bernard Diopere

  • btn
  • btn
  • btn
  • btn
Bio

Ik was actief brandweerman van 09/111973 tot 31/05/2020. Ik was 18 toen ik toetrad.
Op 26/11/1984 werd ik bevorderd tot officier in de graad van Olt. en Lt op 27/06/1988.
Op 05/3/1990 werd ik bevorderd tot kapitein en aangesteld als commandant van de brandweerpost Torhout. Ik was vrijwilliger tot 19/7/2004.
Daarna werd ik in dienst genomen als beroeps.

Toen de prézones en een jaar later de zones werden geïnstalleerd werd ik bevorderd tot majoor met bijkomende functies als directeur Operaties en Opleiding in Zone 1.
Tevens bleef ik postoverste.

Ik was ook actief binnen de Koninklijke West-Vlaamse Brandweerfederatie als secretaris gedurende ruim 25 jaar. Tevens werd ik lid van de Raad van Bestuur van de Koninklijke Belgische Brandweerfederatie-Nederlandstalige Vleugel (het huidige Brandweer Vlaanderen)

e-mailadres: bernard.diopere@telent.be
bekijk alle medewerkers